Transparantie in de rechtspraak

dhr. prof.mr. A.A. Quaedvlieg

Beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Van 01-04-2013 tot 16-05-2015.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-01-2013 tot 31-03-2013.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 03-07-1990 tot 31-12-2012.
Rechter-plaatsvervanger
Van 08-07-1991 tot 31-12-2012.

Nevenbetrekkingen

Lid
Gestart op 01-01-2009.
Coordinator
Gestart op 01-07-2005.
Redactielid
Gestart op 01-07-2005.
Lid Parochiebestuur
Gestart op 01-01-2005.
Coordinator
Gestart op 01-01-2004.
Advocaat
Gestart op 01-01-2003.
Bestuurslid
Gestart op 01-01-2000.
Lid Comite Executief
Gestart op 01-01-1996.
Bestuurslid

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

ECLI:NL:HR:2013:BY1533

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2012:BW0096

Lezen
ECLI:NL:HR:2010:BN1414

Lezen
ECLI:NL:GHSGR:2011:BU8147

Lezen
ECLI:NL:RBSGR:2012:BW3624

Lezen