Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. J. Wortel

Beroepsgegevens

Raadsheer
Gestart op 01-02-2012.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer
Van 01-02-2008 tot 31-01-2012.
Advocaat-generaal
Van 15-09-1999 tot 01-01-2008.
Raadsheer
Van 23-06-1998 tot 27-07-1999.
Advocaat-generaal
Van 01-02-1996 tot 22-06-1998.
Arrondissementsofficier van justitie
Van 01-05-1992 tot 31-01-1996.
Plaatsvervangend-officier van Justitie
Van 01-05-1990 tot 30-04-1992.
Substituut-officier van Justitie
Van 08-07-1991 tot 30-04-1992.

Nevenbetrekkingen

Er zijn geen nevenbetrekkingen bekend.

Historische nevenbetrekkingen

Vice-voorzitter
Van 01-04-2007 tot 31-03-2022.

Recente uitspraken

ECLI:NL:HR:2022:748

Lezen
ECLI:NL:HR:2022:749

Lezen
ECLI:NL:HR:2022:720

Lezen
ECLI:NL:HR:2022:718

Lezen
ECLI:NL:HR:2022:750

Lezen
ECLI:NL:HR:2022:671

Lezen
ECLI:NL:HR:2022:679

Lezen
ECLI:NL:HR:2022:678

Lezen
ECLI:NL:HR:2022:677

Lezen
ECLI:NL:HR:2022:676

Lezen