Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. H. van Loo

Beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 01-02-2021.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Van 01-02-2019 tot 31-01-2021.
Raadsheer
Van 01-01-2013 tot 31-01-2019.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-01-2013 tot 31-03-2013.
Raadsheer
Van 10-01-1995 tot 31-12-2012.
Rechter-plaatsvervanger
Van 10-01-1995 tot 31-12-2012.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 03-01-1991 tot 31-12-2001.
Rechter-plaatsvervanger
Van 24-04-1996 tot 31-12-2001.
Rechter
Van 20-07-1988 tot 09-01-1995.
Gerechtsauditeur
Van 19-08-1986 tot 19-07-1988.
Rechter-plaatsvervanger
Van 12-07-1986 tot 19-07-1988.

Nevenbetrekkingen

Erelid
Gestart op 01-01-2012.
Lid
Gestart op 01-04-2008.
Lid
Gestart op 10-01-1986.

Historische nevenbetrekkingen

Plaatsvervangend voorzitter
Van 01-01-1993 tot 01-09-2019.
Plaatsvervangend kroonlid
Van 03-11-2000 tot 01-02-2021.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBAMS:2018:1575

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:109

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2017:9962

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2017:7753

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2017:7780

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2017:5178

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2017:5173

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2017:1460

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2017:295

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2016:8996

Lezen