Transparantie in de rechtspraak

dhr. prof.mr. A.W. Jongbloed

Beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 01-01-2013.
Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Van 20-02-2010 tot 31-12-2012.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 01-05-2002 tot 31-12-2012.

Nevenbetrekkingen

Hoofddocent executie- en beslagrecht, beroepsopleiding advocatuur
Gestart op 10-05-2017.
Hoofdredacteur
Gestart op 01-01-2009.
Lid
Gestart op 20-06-2008.
Redacteur
Gestart op 01-08-2003.
Voorzitter
Gestart op 01-05-1999.
Auteur
Gestart op 01-01-1981.
Docent op het gebied van huur- en burgerlijk procesrecht
Gestart op 01-01-1981.

Historische nevenbetrekkingen

(plv) voorzitter
Van 01-01-2013 tot 01-02-2018.
Lid Raad van Toezicht
Van 11-01-2010 tot 12-02-2018.
Redacteur
Van 01-01-2009 tot 01-11-2018.
Adviseur/trainer
Van 01-01-2003 tot 01-11-2018.
Lid
Van 01-02-2002 tot 01-11-2018.
Lid
Van 01-01-2009 tot 22-11-2018.
Lid beroepenveldcommissie
Van 01-08-2004 tot 29-11-2020.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHAMS:2018:2229

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:5906

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2018:2069

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2018:2018

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2018:2017

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2018:2010

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2018:2011

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2018:1425

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2018:1418

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2018:1417

Lezen