Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. K.G. Witteman

Beroepsgegevens

Rechter
Gestart op 01-01-2020.

Historische beroepsgegevens

Rechter
Van 01-01-2013 tot 31-12-2019.
Rechter
Van 01-10-2010 tot 31-12-2012.
Gerechtsauditeur
Van 01-10-2009 tot 30-09-2010.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-12-2006 tot 30-09-2010.

Nevenbetrekkingen

Bestuurslid
Gestart op 01-02-2021.
Bestuurslid
Gestart op 01-12-2020.

Historische nevenbetrekkingen

Voorzitter
Van 01-01-2006 tot 30-11-2020.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBLIM:2022:3171

Lezen
ECLI:NL:RBLIM:2022:3056

Lezen
ECLI:NL:RBLIM:2022:3055

Lezen
ECLI:NL:RBLIM:2022:2175

Lezen
ECLI:NL:RBLIM:2022:1107

Lezen
ECLI:NL:RBLIM:2022:988

Lezen
ECLI:NL:RBLIM:2022:810

Lezen
ECLI:NL:RBLIM:2022:538

Lezen
ECLI:NL:RBOBR:2021:6508

Lezen
ECLI:NL:RBLIM:2021:8810

Lezen