Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. W.P.C.G. Derksen

Beroepsgegevens

Senior rechter A
Gestart op 01-07-2018.

Historische beroepsgegevens

Senior rechter A
Van 01-01-2013 tot 30-06-2018.
Sectorvoorzitter
Van 01-01-2005 tot 31-12-2012.
Senior rechter A
Van 01-01-2011 tot 31-12-2012.
Vice-president
Van 01-01-2005 tot 31-12-2010.
Vice-president
Van 12-10-2000 tot 31-12-2004.
Rechter
Van 15-01-1996 tot 11-10-2000.
Gerechtsauditeur
Van 30-09-1994 tot 14-01-1996.
Rechter-plaatsvervanger
Van 30-09-1994 tot 14-01-1996.
Rechterlijk ambtenaar in opleiding
Van 30-09-1988 tot 29-09-1994.

Nevenbetrekkingen

Voorzitter Raad van Toezicht
Gestart op 01-01-2021.

Historische nevenbetrekkingen

Voorzitter Raad van Toezicht
Van 01-01-2016 tot 01-01-2017.
Voorzitter
Van 22-06-2012 tot 29-04-2020.
Voorzitter bezwaarschriftencommissie
Van 01-01-1996 tot 01-04-2021.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBGEL:2022:2033

Lezen
ECLI:NL:RBGEL:2022:2025

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2022:3293

Lezen
ECLI:NL:RBGEL:2022:868

Lezen
ECLI:NL:RBGEL:2022:606

Lezen
ECLI:NL:RBGEL:2022:544

Lezen
ECLI:NL:RBGEL:2022:120

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2022:44

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2021:14536

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2021:14539

Lezen