Transparantie in de rechtspraak

dhr. prof.mr.drs. M. Haentjens

Beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Gestart op 01-02-2016.

Historische beroepsgegevens

Er zijn geen historische beroepsgegevens bekend.

Nevenbetrekkingen

Redactielid
Gestart op 01-07-2015.
Lid Commissie Cassatie
Gestart op 01-02-2020.
Secretaris
Gestart op 01-01-2016.
Voorzitter
Gestart op 04-12-2015.
Bestuurslid
Gestart op 06-10-2015.
Lid dagelijks bestuur
Gestart op 01-06-2014.
Vaste medewerker
Gestart op 01-01-2009.
Vaste medewerker
Gestart op 01-01-2005.
Redactielid
Gestart op 23-10-2013.

Historische nevenbetrekkingen

Secretaris
Van 01-01-2013 tot 30-04-2017.

Recente uitspraken

ECLI:NL:HR:2011:BT8820

Lezen