Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr.drs. R.F.C. Spek

Beroepsgegevens

Senior raadsheer
Gestart op 01-04-2016.
Rechter-plaatsvervanger
Gestart op 01-08-2019.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer
Van 01-01-2013 tot 31-03-2016.
Raadsheer
Van 01-09-2006 tot 31-12-2012.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 11-10-2002 tot 31-08-2006.

Nevenbetrekkingen

Redactielid
Gestart op 01-10-2014.
Auteur
Gestart op 01-08-2001.

Historische nevenbetrekkingen

Penningmeester
Van 01-09-2001 tot 01-09-2016.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHARL:2022:5323

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2022:5325

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2022:5324

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2022:4684

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2022:157

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2016:6031

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2016:1343

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2015:7905

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2015:3274

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2014:10303

Lezen