Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. E.J.J.M. Weyers

Beroepsgegevens

Raadsheer
Gestart op 01-10-2017.

Historische beroepsgegevens

Senior rechter
Van 01-01-2013 tot 30-09-2017.
Senior rechter
Van 01-10-2012 tot 31-12-2012.
Senior rechter
Van 01-01-2011 tot 30-09-2012.
Rechter
Van 21-06-1995 tot 31-12-2010.
Vice-president
Van 16-10-2007 tot 31-12-2010.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 16-11-1995 tot 31-12-2001.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 16-11-1995 tot 31-12-2001.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 16-11-1995 tot 31-12-2001.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 16-11-1995 tot 31-12-2001.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 16-11-1995 tot 31-12-2001.
Plaatsvervangend lid
Van 01-11-1999 tot 31-12-2000.
Gerechtsauditeur
Van 01-03-1995 tot 20-06-1995.
Rechter-plaatsvervanger
Van 28-12-1993 tot 28-02-1995.

Nevenbetrekkingen

Bestuurslid
Gestart op 01-09-2013.
(Gast-) docentschap
Gestart op 01-02-2013.

Historische nevenbetrekkingen

Arbiter geschillen
Van 01-11-2002 tot 01-01-2019.

Recente uitspraken

ECLI:NL:CRVB:2021:2125

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2021:1915

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1947

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1950

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1804

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1809

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1660

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1490

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1367

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1366

Lezen