Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. F. Koster

Beroepsgegevens

Senior rechter
Gestart op 01-04-2013.

Historische beroepsgegevens

Senior rechter
Van 01-01-2013 tot 31-03-2013.
Senior rechter
Van 01-01-2011 tot 31-12-2012.
Vice-president
Van 01-07-2007 tot 31-12-2010.
Rechter
Van 01-01-2002 tot 30-06-2007.
Rechter
Van 18-07-1995 tot 31-12-2001.
Gerechtsauditeur
Van 01-04-1994 tot 17-07-1995.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-04-1994 tot 17-07-1995.
Rechterlijk ambtenaar in opleiding
Van 30-09-1988 tot 31-03-1994.

Nevenbetrekkingen

Lid tuchtcommissie voor mediators
Gestart op 01-09-2020.
Lid klachtencommissie
Gestart op 25-03-2015.
Mediator
Gestart op 01-09-2014.
Voorzitter kerkenraad lokale gemeente van de Protestantse Kerk Nederland (PKN)
Gestart op 01-02-2022.

Historische nevenbetrekkingen

Lid
Van 01-05-2014 tot 01-10-2017.
Vrijwilliger mensenrechtenwerk, lod lokale werkgroep
Van 01-01-2013 tot 01-02-2022.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBOVE:2022:623

Lezen
ECLI:NL:RBOVE:2022:340

Lezen
ECLI:NL:RBOVE:2022:220

Lezen
ECLI:NL:RBOVE:2022:221

Lezen
ECLI:NL:RBOVE:2021:4708

Lezen
ECLI:NL:RBOVE:2021:4211

Lezen
ECLI:NL:RBOVE:2021:3885

Lezen
ECLI:NL:RBOVE:2021:3611

Lezen
ECLI:NL:RBOVE:2018:1111

Lezen
ECLI:NL:RBOVE:2017:4824

Lezen