Transparantie in de rechtspraak

dhr. prof.mr. E.F. Stamhuis

Beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 01-10-2015.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Van 01-01-2013 tot 30-09-2015.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 04-04-2001 tot 31-12-2012.
Rechter-plaatsvervanger
Van 22-07-1991 tot 06-12-2001.

Nevenbetrekkingen

Bestuurslid
Gestart op 01-09-2020.

Historische nevenbetrekkingen

Ouderling/ bestuurslid
Van 01-03-2016 tot 01-01-2017.
Hoogleraar straf (proces) recht
Van 01-02-2006 tot 01-05-2021.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHSHE:2013:BZ2649

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2013:BZ2652

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2011:BQ9521

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2011:BR5413

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2010:BO1537

Lezen