Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. A.M.G. Smit

Beroepsgegevens

Raadsheer
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer
Van 01-08-2005 tot 31-12-2012.
Rechter
Van 26-05-1998 tot 31-07-2005.
Rechter
Van 02-04-1993 tot 25-05-1998.
Gerechtsauditeur
Van 01-09-1992 tot 01-04-1993.
Rechter-plaatsvervanger
Van 03-05-1991 tot 01-04-1993.

Nevenbetrekkingen

Schorsingsvoorzitter
Gestart op 01-03-2019.
Voorzitter
Gestart op 30-03-2015.
Auteur Tekst & Commentaar Internationaal Strafrecht
Gestart op 01-01-2011.
Auteur Tekst & Commentaar Strafrecht
Gestart op 01-07-2009.
gecommitteerde afstudeerzittingen
Gestart op 01-01-2007.

Historische nevenbetrekkingen

Voorzitter
Van 01-01-2004 tot 01-12-2018.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHSHE:2022:1345

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2022:868

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2022:129

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2021:3544

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2021:3547

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2021:3546

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2021:3342

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2021:3257

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2021:2881

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2021:2649

Lezen