Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. A.L. Hoekstra

Beroepsgegevens

Rechter
Gestart op 01-07-2018.

Historische beroepsgegevens

Officier van Justitie
Van 01-01-2013 tot 30-06-2018.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-10-2017 tot 30-06-2018.
Officier van Justitie
Van 01-10-1998 tot 31-12-2012.
Substituut-officier van Justitie
Van 16-09-1997 tot 30-09-1998.
Rechterlijk ambtenaar in opleiding
Van 30-09-1991 tot 15-09-1997.

Nevenbetrekkingen

Penningmeester
Gestart op 16-10-2017.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBZWB:2022:3674

Lezen
ECLI:NL:RBZWB:2022:3347

Lezen
ECLI:NL:RBZWB:2022:3348

Lezen
ECLI:NL:RBZWB:2022:3349

Lezen
ECLI:NL:RBZWB:2022:3350

Lezen
ECLI:NL:RBZWB:2022:2791

Lezen
ECLI:NL:RBZWB:2022:2627

Lezen
ECLI:NL:RBZWB:2022:2520

Lezen
ECLI:NL:RBZWB:2022:2396

Lezen
ECLI:NL:RBZWB:2022:2395

Lezen