Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. D.G.J. Dop

Beroepsgegevens

Rechter
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Rechter
Van 01-01-2001 tot 31-12-2012.
Rechter
Van 16-01-1995 tot 30-12-2000.
Gerechtsauditeur
Van 01-01-1994 tot 15-01-1995.
Rechter-plaatsvervanger
Van 08-11-1993 tot 15-01-1995.

Nevenbetrekkingen

Er zijn geen nevenbetrekkingen bekend.

Historische nevenbetrekkingen

Bestuurslid
Van 14-04-2016 tot 14-04-2017.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBDHA:2021:8801

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2018:6753

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2018:4426

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2015:16411

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2015:16399

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2015:16398

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2015:16394

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2017:16367

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2017:16362

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2017:16343

Lezen