Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. A.R. Sturhoofd

Beroepsgegevens

Senior raadsheer
Gestart op 01-03-2021.
Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer
Van 01-01-2013 tot 28-02-2021.
Raadsheer
Van 01-09-2010 tot 31-12-2012.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 20-04-2005 tot 31-12-2012.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 01-09-2009 tot 31-08-2010.

Nevenbetrekkingen

Lid van de beroepscommissie
Gestart op 01-06-2013.
Plaatsvervangend voorzitter Bezwarencommissie
Gestart op 01-01-2007.
Voorzitter Raad van Tucht
Gestart op 18-02-2019.
Vast kroonlid
Gestart op 01-09-2013.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHAMS:2022:1497

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2018:1895

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2018:1755

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2018:1498

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2018:1280

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2018:1038

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2018:942

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2018:945

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2018:846

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2017:5447

Lezen