Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. R.W.L. Koopmans

Beroepsgegevens

Lid van het bestuur
Gestart op 17-05-2018.
Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 15-07-2018.
Senior raadsheer
Gestart op 17-08-2015.

Historische beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Van 01-01-2013 tot 30-11-2019.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-06-2007 tot 31-12-2012.
Sectorvoorzitter
Van 01-07-2002 tot 01-06-2007.
Vice-president
Van 20-11-2000 tot 01-06-2007.
Rechter
Van 06-01-1993 tot 19-11-2000.
Gerechtsauditeur
Van 27-07-1991 tot 05-01-1993.
Plaatsvervangend voorzitter
Van 20-01-1992 tot 30-06-1992.
Rechterlijk ambtenaar in opleiding
Van 15-08-1985 tot 26-07-1991.

Nevenbetrekkingen

Lid
Gestart op 01-01-2022.
Staatsraad in buitengewone dienst
Gestart op 27-06-2018.
Secretaris
Gestart op 01-07-2011.
Voorzitter
Gestart op 01-12-2010.

Historische nevenbetrekkingen

Secretaris
Van 01-03-2010 tot 01-11-2016.
Lid Raad van Toezicht
Van 01-01-2014 tot 01-01-2017.
Voorzitter van de bezwarencommissie
Van 01-01-2010 tot 01-05-2018.
Voorzitter van het bestuur
Van 22-01-2015 tot 01-01-2019.
Lid van de Raad van Toezicht
Van 01-01-2019 tot 01-07-2019.
Lid Raad van Toezicht
Van 01-10-2013 tot 01-07-2019.
Lid Raad van Toezicht
Van 01-01-2005 tot 01-01-2021.
Plv. voorzitter Landelijke commissie Geschillen wet Medezegingschap Scholen
Van 01-02-2018 tot 01-01-2022.

Recente uitspraken

ECLI:NL:CBB:2022:259

Lezen
ECLI:NL:CBB:2022:257

Lezen
ECLI:NL:CBB:2022:258

Lezen
ECLI:NL:CBB:2022:251

Lezen
ECLI:NL:CBB:2022:243

Lezen
ECLI:NL:CBB:2022:214

Lezen
ECLI:NL:CBB:2022:199

Lezen
ECLI:NL:CBB:2022:186

Lezen
ECLI:NL:CBB:2022:192

Lezen
ECLI:NL:CBB:2022:193

Lezen