Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. H.A. van den Berg

Beroepsgegevens

Senior raadsheer
Gestart op 01-03-2021.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer
Van 01-01-2016 tot 28-02-2021.
Senior rechter
Van 01-01-2013 tot 31-12-2015.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 16-03-2015 tot 31-12-2015.
Senior rechter
Van 01-01-2011 tot 31-12-2012.
Vice-president
Van 01-02-2009 tot 31-12-2010.
Rechter
Van 30-01-2002 tot 31-01-2009.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-01-2001 tot 29-01-2002.

Nevenbetrekkingen

Arbiter
Gestart op 01-01-2017.

Historische nevenbetrekkingen

Secretaris-plaatsvervanger
Van 01-01-2001 tot 31-12-2016.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RVS:2018:2110
27-06-2018
ECLI:NL:GHAMS:2018:1904
11-06-2018
ECLI:NL:GHAMS:2018:1895
11-06-2018
ECLI:NL:GHAMS:2018:1755
05-06-2018
ECLI:NL:GHAMS:2018:1754
05-06-2018
ECLI:NL:GHAMS:2018:1702
01-06-2018
ECLI:NL:GHAMS:2018:1504
02-05-2018
ECLI:NL:GHAMS:2018:1467
01-05-2018
ECLI:NL:GHAMS:2018:945
21-03-2018
ECLI:NL:GHAMS:2018:914
20-03-2018