Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. J.W. Bockwinkel

Beroepsgegevens

Senior rechter
Gestart op 01-07-2017.

Historische beroepsgegevens

Rechter
Van 01-04-2017 tot 30-06-2017.
Rechter
Van 01-01-2013 tot 31-03-2017.
Rechter
Van 01-04-2007 tot 31-12-2012.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-06-2003 tot 31-12-2012.
Gerechtsauditeur
Van 01-04-2006 tot 01-04-2007.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-04-2006 tot 31-03-2007.

Nevenbetrekkingen

Redactielid
Gestart op 01-07-2019.
Vice-voorzitter
Gestart op 01-01-2017.
Docent
Gestart op 01-01-2016.

Historische nevenbetrekkingen

Lid commissie van Toezicht
Van 01-01-2011 tot 01-09-2016.
Raad van Commissarissen
Van 01-06-2015 tot 31-12-2019.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBAMS:2022:1542

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2021:7647

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2016:16883

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2017:1768

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2017:1776

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2017:1774

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2016:16809

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2016:16764

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2016:14947

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2016:12264

Lezen