Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. J.W. baron van Knobelsdorff

Beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Senior raadsheer
Van 01-05-2014 tot 31-08-2021.
Senior raadsheer
Van 01-01-2013 tot 30-04-2014.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-04-1997 tot 31-12-2012.
Sectorvoorzitter
Van 01-09-2011 tot 31-12-2012.
Senior raadsheer
Van 01-01-2011 tot 31-12-2012.
Sectorvoorzitter
Van 01-09-2005 tot 31-08-2011.
Vice-president
Van 01-09-2004 tot 31-12-2010.
Raadsheer
Van 01-04-1997 tot 31-08-2004.
Rechter
Van 10-04-1992 tot 31-03-1997.
Gerechtsauditeur
Van 29-07-1989 tot 09-04-1992.
Rechter-plaatsvervanger
Van 21-01-1991 tot 09-04-1992.

Nevenbetrekkingen

Vice-voorzitter
Gestart op 01-01-2017.
Lid
Gestart op 11-04-2008.
Bestuurslid
Gestart op 01-01-2001.

Historische nevenbetrekkingen

Plaatsvervangend voorzitter klachtencommissie
Van 01-01-2010 tot 31-12-2016.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHARL:2018:2321

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2017:8717

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2017:6767

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2017:2054

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2017:1816

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2016:6924

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2016:4680

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2015:10104

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2015:9889

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2015:9126

Lezen