Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. A.S. Flikweert

Beroepsgegevens

Senior rechter
Gestart op 01-08-2015.

Historische beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Van 01-02-2015 tot 31-07-2015.
Officier eerste klasse
Van 01-01-2013 tot 31-01-2015.
Officier eerste klasse
Van 01-06-2009 tot 31-12-2012.
Officier eerste klasse
Van 01-03-2007 tot 31-05-2009.
Officier van Justitie
Van 01-11-2005 tot 28-02-2007.
Officier van Justitie
Van 01-04-2000 tot 31-10-2005.
Rechterlijk ambtenaar in opleiding
Van 30-09-1993 tot 31-03-2000.

Nevenbetrekkingen

Lid gemeenteraad
Gestart op 30-03-2022.
Vice-voorzitter Raad van Toezicht
Gestart op 01-01-2020.
Ouderling + voorzitter kerkenraad
Gestart op 14-02-2018.
Voorzitter college voor bezwaren en geschillen
Gestart op 01-06-2017.
Lid Commissie van Beroep
Gestart op 07-11-2015.

Historische nevenbetrekkingen

Gedelegeerde en waarnemend scriba (secretaris)
Van 01-08-2015 tot 01-07-2017.
Vice- voorzitter bestuur
Van 10-12-2014 tot 21-06-2018.
Voorzitter
Van 22-03-2017 tot 25-09-2019.
Voorzitter Commissie van Toezicht
Van 29-05-2017 tot 31-12-2019.
Lid Generaal College voor de Kerkorde
Van 17-11-2016 tot 01-04-2022.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBROT:2022:3405

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2022:1885

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2022:1884

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2022:1883

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2022:1899

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2022:1897

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2022:1895

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2022:1894

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2022:1886

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2022:1888

Lezen