Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. C. van den Noort

Beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Gestart op 01-09-2017.

Historische beroepsgegevens

Senior rechter
Van 01-01-2013 tot 31-08-2017.
Senior rechter
Van 01-01-2011 tot 31-12-2012.
Vice-president
Van 01-09-2008 tot 31-12-2010.
Rechter
Van 15-08-2000 tot 31-08-2008.
Rechter-plaatsvervanger
Van 05-12-1995 tot 31-12-2001.

Nevenbetrekkingen

Er zijn geen nevenbetrekkingen bekend.

Historische nevenbetrekkingen

Plv. voorzitter
Van 01-07-2010 tot 01-10-2016.
Voorzitter
Van 01-08-2009 tot 01-09-2017.
Lid Raad van Toezicht
Van 01-01-2010 tot 01-01-2019.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBNNE:2017:5088

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2017:4207

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2017:3887

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2014:6879

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2015:6456

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2016:2888

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2015:5218

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2015:1112

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2015:736

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2015:455

Lezen