Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. J.H. Lieber

Beroepsgegevens

Senior raadsheer
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Senior raadsheer
Van 01-01-2011 tot 31-12-2012.
Raadsheer
Van 01-06-2008 tot 31-12-2010.
Rechter
Van 01-04-2004 tot 31-05-2008.
Gerechtsauditeur
Van 01-08-2003 tot 31-03-2004.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-08-2003 tot 31-03-2004.

Nevenbetrekkingen

Lid redactie JERF
Gestart op 01-01-2021.
Auteur Groene Serie Personen- en Familierecht
Gestart op 01-01-2018.
Lid redactie Tijdschrift voor Familie- en Jeugdrecht
Gestart op 01-06-2015.
Docent
Gestart op 01-02-2013.
Docent
Gestart op 01-01-2008.
Auteur Praktijkhandboeken Notariaat
Gestart op 01-01-2007.
Docent
Gestart op 01-01-2007.

Historische nevenbetrekkingen

Lid bestuur
Van 01-01-2005 tot 01-01-2021.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHARL:2021:7406

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2021:7426

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:5711

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2018:1707

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2018:1642

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:4341

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:4115

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:3894

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:3691

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:3692

Lezen