Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. C.J. Verduyn

Beroepsgegevens

Senior raadsheer
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Van 01-01-2013 tot 26-05-2016.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-01-2001 tot 31-12-2012.
Senior raadsheer
Van 01-01-2011 tot 31-12-2012.
Vice-president
Van 01-04-2008 tot 31-12-2010.
Raadsheer
Van 01-01-2001 tot 31-03-2008.
Rechter
Van 01-05-1995 tot 31-12-2000.
Rechter-plaatsvervanger
Van 28-12-1993 tot 30-04-1995.
Gerechtsauditeur
Van 01-08-1992 tot 27-12-1993.

Nevenbetrekkingen

Voorzitter Raad van Toezicht
Gestart op 01-05-2017.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHDHA:2017:4101

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2017:4092

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2017:4091

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2018:18

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2017:2664

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2017:1933

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2017:1823

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2016:4378

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2017:968

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2017:906

Lezen