Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. P.G. Salvadori

Beroepsgegevens

Rechter
Gestart op 01-10-2019.

Historische beroepsgegevens

Rechter in opleiding
Van 01-07-2017 tot 30-09-2019.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-10-2017 tot 30-09-2019.

Nevenbetrekkingen

Lid geschillencommissie Kifid
Gestart op 01-01-2021.

Historische nevenbetrekkingen

Secretaris/Jurist
Van 01-04-2013 tot 30-06-2017.
Plaatsververangend officier van justitie/parketstage
Van 01-07-2019 tot 30-09-2019.
Lid medezeggenschapsraad
Van 03-09-2018 tot 31-08-2021.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBDHA:2022:3860

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2022:3730

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2022:3732

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2022:2075

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2022:2074

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2022:1070

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2022:22

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2022:23

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2021:11830

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2021:11813

Lezen