Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. I.M.J. Hilhorst-Hagen

Beroepsgegevens

Raadsheer
Gestart op 09-01-2006.

Historische beroepsgegevens

Rechter
Van 01-04-2000 tot 31-12-2005.
Rechter
Van 01-07-1992 tot 31-03-2000.
Ondervoorzitter
Van 21-01-1992 tot 30-06-1992.
Rechter-plaatsvervanger
Van 29-01-1992 tot 30-06-1992.
Plaatsvervangend voorzitter
Van 21-01-1991 tot 28-01-1992.
Gerechtsauditeur
Van 01-09-1990 tot 20-01-1991.
Rechterlijk ambtenaar in opleiding
Van 01-09-1984 tot 31-08-1990.

Nevenbetrekkingen

Er zijn geen nevenbetrekkingen bekend.

Historische nevenbetrekkingen

Fotograaf kleuterkerk
Van 01-09-2011 tot 01-07-2019.

Recente uitspraken

ECLI:NL:CRVB:2021:2628

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1980

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1950

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1947

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1889

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1885

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1855

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1809

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1801

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1800

Lezen