Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. H.G. Punt

Beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Van 01-01-2013 tot 30-09-2021.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 01-01-2013 tot 30-09-2021.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 01-11-2005 tot 31-12-2012.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 11-09-2001 tot 31-12-2012.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-03-1996 tot 31-12-2012.
Rechter-plaatsvervanger
Van 28-07-2000 tot 31-12-2001.
Rechter-plaatsvervanger
Van 04-05-2000 tot 31-12-2001.

Nevenbetrekkingen

Bestuurslid (penningmeester)
Gestart op 01-01-2006.
Auteur van verschillende boeken
Gestart op 01-01-1985.

Historische nevenbetrekkingen

Docent
Van 01-01-2000 tot 01-01-2017.
Bestuurslid
Van 01-01-2006 tot 15-05-2017.
Adviseur
Van 01-05-2014 tot 31-01-2019.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBNNE:2018:2140

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2018:2142

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2017:5211

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2018:1345

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2018:969

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2018:903

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2018:727

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2018:363

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2018:220

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2018:215

Lezen