Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. L. Alwin

Beroepsgegevens

Raadsheer
Gestart op 01-08-2021.
Rechter-plaatsvervanger
Gestart op 01-08-2021.

Historische beroepsgegevens

Senior rechter
Van 01-01-2013 tot 31-07-2021.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 10-06-2020 tot 31-07-2021.
Senior rechter
Van 01-01-2011 tot 31-12-2012.
Vice-president
Van 01-02-2008 tot 31-12-2010.
Vice-president
Van 01-09-2006 tot 31-01-2008.
Rechter
Van 01-03-2003 tot 31-08-2006.
Rechter
Van 22-04-2002 tot 28-02-2003.
Gerechtsauditeur
Van 01-06-2001 tot 21-04-2002.
Rechter-plaatsvervanger
Van 05-07-2000 tot 21-04-2002.
Rechterlijk ambtenaar in opleiding
Van 03-10-1996 tot 31-05-2001.

Nevenbetrekkingen

Voorzitter
Gestart op 03-04-2022.
Docent
Gestart op 01-01-2021.
Plaatsvervangend leden-jurist
Gestart op 01-09-2020.

Historische nevenbetrekkingen

Voorzitter Heinz Kaempfer Fonds
Van 26-02-2018 tot 21-04-2022.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHAMS:2022:1496

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2022:2448

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2022:2449

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2022:7

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2018:6417

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2018:3735

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2017:16380

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2018:980

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2018:198

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2018:172

Lezen