Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. J.J.J. Schols

Beroepsgegevens

Raadsheer
Gestart op 01-02-2021.
Rechter-plaatsvervanger
Gestart op 01-02-2021.
Plaatsvervangend lid
Gestart op 01-06-2019.

Historische beroepsgegevens

Rechter
Van 01-01-2013 tot 31-01-2021.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 04-09-2019 tot 31-01-2021.
Lid
Van 01-05-2016 tot 31-05-2019.
Rechter
Van 01-02-2008 tot 31-12-2012.
Gerechtsauditeur
Van 01-01-2007 tot 31-01-2008.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-01-2007 tot 31-01-2008.

Nevenbetrekkingen

Buurtbemiddelaar in de gemeente Rotterdam; bemiddeling bij overlast en conflicten tussen buren, gericht op het voorkomen van escalatie en procedures en gericht op vreedzaam verder wonen
Gestart op 01-01-2022.
Lid van de beklagcommissie in de Penitentiaire Inrichting in Krimpen aan den IJssel
Gestart op 01-04-2021.

Historische nevenbetrekkingen

Docent strafrecht/strafprocesrecht
Van 01-10-2018 tot 01-01-2022.
Docent
Van 01-09-2011 tot 01-01-2022.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHAMS:2022:1300

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2022:1301

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2022:1297

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2022:1302

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2022:15

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2022:16

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2021:7553

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2021:9412

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2017:10330

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2014:4557

Lezen