Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. R.A.J. Hübel

Beroepsgegevens

Rechter
Gestart op 01-10-2015.

Historische beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Van 01-04-2014 tot 30-09-2015.

Nevenbetrekkingen

Selecteur
Gestart op 01-10-2020.

Historische nevenbetrekkingen

Docent 'Europees recht'
Van 01-01-2018 tot 31-12-2019.
Bestuurslid
Van 23-04-2018 tot 01-04-2021.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBAMS:2018:4390

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2018:4391

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2018:4393

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2018:4392

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2018:4388

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2018:4014

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2018:4016

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2018:4025

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2018:4013

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2018:4017

Lezen