Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. W.P. Claus

Beroepsgegevens

Senior rechter
Gestart op 15-02-2014.

Historische beroepsgegevens

Rechter
Van 01-01-2013 tot 14-02-2014.
Rechter
Van 01-01-2006 tot 31-12-2012.
Rechter-plaatsvervanger
Van 27-08-2004 tot 31-12-2005.

Nevenbetrekkingen

Voorzitter klachtencommissie
Gestart op 01-01-2020.
Plv. voorzitter
Gestart op 01-04-2018.

Historische nevenbetrekkingen

Voorzitter van een klachtencommissie
Van 01-02-2013 tot 01-01-2019.
(plaatsvervangend) Voorzitter klachtencommissie
Van 01-12-2013 tot 01-01-2020.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBNNE:2017:5136

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2017:5134

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2017:5092

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2017:4729

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2017:4205

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2017:2750

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2017:2376

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2016:4994

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2014:6867

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2013:8398

Lezen