Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. O. Nijhuis

Beroepsgegevens

Senior rechter A
Gestart op 01-04-2013.
Civiel rechter
Gestart op 01-08-2020.

Historische beroepsgegevens

Senior rechter A
Van 01-01-2013 tot 31-03-2013.
Senior rechter
Van 01-10-2011 tot 31-12-2012.
Senior rechter
Van 01-01-2011 tot 30-09-2011.
Vice-president
Van 01-01-2005 tot 31-12-2010.
Sectorvoorzitter
Van 01-01-2007 tot 01-01-2009.
Rechter
Van 01-03-2002 tot 31-12-2004.
Rechter
Van 19-01-1998 tot 28-02-2002.

Nevenbetrekkingen

Secretaris DCC
Gestart op 01-09-2021.
Plaatsvervangend voorzitter
Gestart op 01-07-2012.

Historische nevenbetrekkingen

Lid
Van 21-05-2007 tot 01-01-2020.
Buitenlands expert bij projecten
Van 01-07-2016 tot 01-07-2020.
Voorzitter
Van 01-07-2012 tot 01-07-2020.
Voorzitter Raad van Toezicht Oost van de NVM
Van 01-01-2015 tot 01-08-2020.

Recente uitspraken

ECLI:NL:OGEAC:2022:122

Lezen
ECLI:NL:OGEAC:2022:11

Lezen
ECLI:NL:OGEAC:2022:12

Lezen
ECLI:NL:OGEAC:2021:249

Lezen
ECLI:NL:OGEAC:2021:238

Lezen
ECLI:NL:OGHACMB:2021:342

Lezen
ECLI:NL:RBGEL:2018:1290

Lezen
ECLI:NL:RBGEL:2017:3450

Lezen
ECLI:NL:RBGEL:2016:614

Lezen
ECLI:NL:RBGEL:2014:5204

Lezen