Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. A.G. van Malenstein

Beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Van 01-06-2010 tot 31-12-2012.

Nevenbetrekkingen

Zelfstandig gevestigd Consultant en Interim-manager
Gestart op 21-02-2014.
Lid van het Algemeen Bestuur, fractie PvdA
Gestart op 02-01-2013.

Historische nevenbetrekkingen

Plaatsvervangend voorzitter van de Commissie voor Bezwaarschriften en Klachten
Van 11-03-2015 tot 10-03-2019.
Plv. onafhankelijk lid van de Raad van Beroep Ooa en ROA
Van 16-10-2015 tot 15-10-2020.
Lid Awb-adviescommissie van Provinciale Staten en Gedeputeerde Staten van Utrecht
Van 01-11-2015 tot 31-10-2020.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBROT:2016:8347

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2016:6846

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2016:6654

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2016:5923

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2016:5924

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2016:4071

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2016:3832

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2016:2801

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2016:2804

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2016:2367

Lezen