Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. M.M.A. van den Boogaard

Beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Gestart op 01-01-2013.
Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Van 11-10-2001 tot 31-12-2012.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-07-2010 tot 31-12-2012.
Vice-president
Van 01-10-2004 tot 30-06-2010.
Rechter
Van 01-10-2002 tot 30-09-2004.
Rechter
Van 26-10-1992 tot 30-09-2002.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 26-10-1992 tot 31-12-2001.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 26-10-1992 tot 31-12-2001.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 26-10-1992 tot 31-12-2001.
Gerechtsauditeur
Van 02-04-1991 tot 24-10-1992.
Plaatsvervangend voorzitter
Van 06-10-1991 tot 30-06-1992.

Nevenbetrekkingen

Praktijk aan huis, omgaan met het verlies
Gestart op 01-10-2010.
vice voorzitter raad van toezicht
Gestart op 01-07-2003.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBHAA:2010:BM9493

Lezen
ECLI:NL:RBHAA:2010:BM8380

Lezen