Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. R.C. Stam

Beroepsgegevens

Senior raadsheer
Gestart op 01-01-2011.
Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 01-10-2010.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Van 10-10-2007 tot 31-12-2010.
Vice-president
Van 01-10-2010 tot 31-12-2010.
Raadsheer
Van 05-03-2003 tot 30-09-2010.
Vice-president
Van 21-02-2001 tot 28-02-2003.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 20-04-1998 tot 31-12-2001.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 20-04-1998 tot 31-12-2001.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 30-09-1993 tot 31-12-2001.
Rechter
Van 07-07-1994 tot 20-02-2001.
Gerechtsauditeur
Van 15-01-1991 tot 06-07-1994.
Rechter
Van 01-07-1992 tot 06-07-1994.
Ondervoorzitter
Van 13-04-1992 tot 30-06-1992.
Plaatsvervangend voorzitter
Van 13-02-1991 tot 12-04-1992.
Rechterlijk ambtenaar in opleiding
Van 12-08-1985 tot 14-01-1991.
Waarnemend griffier
Van 01-01-1984 tot 11-08-1985.

Nevenbetrekkingen

Auteur
Gestart op 01-01-2018.
Plv. Voorziter Bezwaarencommissie UMC, tevens Begeleidingscommissie Sociaal Beleidskader
Gestart op 01-11-2017.
Voorzitter Klachtencommissie personeel en commissie sociale begeleiding
Gestart op 01-07-2017.
Lid commissie Opleiding & Ontwikkeling
Gestart op 14-10-2016.
Member of the council
Gestart op 01-01-2015.
Docent/ Trainer
Gestart op 01-01-2001.

Historische nevenbetrekkingen

Bestuurslid
Van 11-05-2012 tot 01-11-2021.
Lid commissie Opleiding & Ontwikkeling
Van 14-10-2016 tot 01-10-2017.

Recente uitspraken

ECLI:NL:CBB:2022:234

Lezen
ECLI:NL:CBB:2022:217

Lezen
ECLI:NL:CBB:2022:177

Lezen
ECLI:NL:CBB:2022:145

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2022:637

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2022:636

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2022:638

Lezen
ECLI:NL:CBB:2022:106

Lezen
ECLI:NL:CBB:2021:1080

Lezen
ECLI:NL:CBB:2021:1063

Lezen