Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. C.P.J. Goorden

Beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 01-01-2014.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer
Van 01-01-2000 tot 31-12-2013.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 26-04-1995 tot 31-12-1999.

Nevenbetrekkingen

Er zijn geen nevenbetrekkingen bekend.

Historische nevenbetrekkingen

Lid bezwaarcommissie
Van 01-04-2014 tot 31-12-2018.
Plaatsvervangend lid
Van 15-12-1998 tot 31-12-2018.
Voorzitter
Van 01-04-2004 tot 01-04-2020.

Recente uitspraken

ECLI:NL:CRVB:2018:517

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:237

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:236

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2017:4396

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2017:4395

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2017:4414

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2017:3349

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2017:2677

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2016:5070

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2016:3966

Lezen