Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. R. Veldhuisen

Beroepsgegevens

Strafrechter
Gestart op 01-08-2020.

Historische beroepsgegevens

Senior rechter A
Van 01-01-2019 tot 31-07-2020.
Senior raadsheer
Van 01-01-2013 tot 31-12-2018.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 01-01-2019 tot 31-07-2020.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-01-2013 tot 31-12-2018.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-12-2008 tot 31-12-2012.
Senior raadsheer
Van 20-12-2007 tot 31-12-2012.
Raadsheer
Van 01-09-1999 tot 19-12-2007.
Advocaat-generaal
Van 01-10-1997 tot 31-08-1999.
Arrondissementsofficier van justitie
Van 30-09-1992 tot 30-09-1997.
Rechterlijk ambtenaar in opleiding
Van 30-09-1987 tot 29-09-1992.
Substituut-officier van Justitie
Van 13-10-1991 tot 29-09-1992.

Nevenbetrekkingen

Plv. voorzitter
Gestart op 19-11-2018.

Historische nevenbetrekkingen

Plaatsvervangend lid-jurist
Van 15-06-2008 tot 19-11-2018.

Recente uitspraken

ECLI:NL:OGHACMB:2021:360

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2018:2779

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2018:2535

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2018:2222

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2018:1765

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2018:1400

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2018:1401

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2018:1399

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2018:656

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2018:653

Lezen