Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. A.S. Arnold

Beroepsgegevens

Raadsheer
Gestart op 01-01-2013.
Rechter-plaatsvervanger
Gestart op 25-03-2019.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer
Van 01-10-2007 tot 31-12-2012.
Rechter
Van 27-06-2000 tot 30-09-2007.
Rechter
Van 01-02-1996 tot 26-06-2000.
Gerechtsauditeur
Van 01-04-1995 tot 31-01-1996.
Rechter-plaatsvervanger
Van 30-09-1994 tot 31-03-1995.
Rechterlijk ambtenaar in opleiding
Van 01-02-1993 tot 29-09-1994.
Rechterlijk ambtenaar in opleiding
Van 30-09-1991 tot 31-01-1993.

Nevenbetrekkingen

Er zijn geen nevenbetrekkingen bekend.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

ECLI:NL:OGHACMB:2021:317

Lezen
ECLI:NL:OGHACMB:2021:318

Lezen
ECLI:NL:OGHACMB:2021:319

Lezen
ECLI:NL:OGHACMB:2021:320

Lezen
ECLI:NL:OGHACMB:2021:316

Lezen
ECLI:NL:OGHACMB:2021:315

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2018:1874

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2017:5529

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2017:5318

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2017:5150

Lezen