Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. F.M. Rijnbeek

Beroepsgegevens

Raadsheer
Gestart op 01-11-2020.

Historische beroepsgegevens

Senior rechter
Van 01-04-2019 tot 31-10-2020.
Rechter
Van 01-01-2013 tot 31-03-2019.
Rechter
Van 01-04-2012 tot 31-12-2012.
Gerechtsauditeur
Van 01-04-2011 tot 31-03-2012.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-06-2009 tot 31-03-2012.
Rechterlijk ambtenaar in opleiding
Van 01-04-2006 tot 31-03-2011.

Nevenbetrekkingen

Er zijn geen nevenbetrekkingen bekend.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

ECLI:NL:CRVB:2021:3073

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2021:2117

Lezen
ECLI:NL:RBOBR:2018:320

Lezen
ECLI:NL:RBOBR:2018:129

Lezen
ECLI:NL:RBOBR:2018:89

Lezen
ECLI:NL:RBOBR:2017:6434

Lezen
ECLI:NL:RBOBR:2017:6422

Lezen
ECLI:NL:RBOBR:2017:6268

Lezen
ECLI:NL:RBOBR:2017:6271

Lezen
ECLI:NL:RBOBR:2017:6266

Lezen