Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. E.C. Koekman

Beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Gestart op 01-08-2019.

Historische beroepsgegevens

Senior rechter
Van 01-01-2013 tot 31-07-2019.
Senior rechter
Van 01-01-2011 tot 31-12-2012.
Vice-president
Van 01-05-2008 tot 31-12-2010.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 17-03-2006 tot 24-07-2010.
Vice-president
Van 15-07-2007 tot 30-04-2008.
Rechter
Van 01-11-2001 tot 14-07-2007.
Officier eerste klasse
Van 01-01-1999 tot 31-10-2001.
Arrondissementsofficier van justitie
Van 30-09-1993 tot 31-12-1998.
Substituut-officier van Justitie
Van 05-10-1992 tot 29-09-1993.
Rechterlijk ambtenaar in opleiding
Van 05-10-1986 tot 04-10-1992.

Nevenbetrekkingen

Gastdocent
Gestart op 01-01-2007.

Historische nevenbetrekkingen

Docent (jeugd)strafrecht
Van 01-01-2011 tot 01-01-2017.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBDHA:2018:6197

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2018:5773

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2016:17206

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2017:10831

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2017:2611

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2017:2610

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2016:16447

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2016:8803

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2016:8801

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2016:8802

Lezen