Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. S.C. Stuldreher

Beroepsgegevens

Senior raadsheer
Gestart op 01-01-2019.
Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 08-10-2013.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer
Van 01-01-2008 tot 31-12-2018.
Rechter
Van 29-10-1996 tot 01-01-2008.
Gerechtsauditeur
Van 01-11-1994 tot 28-10-1996.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-11-1994 tot 28-10-1996.

Nevenbetrekkingen

Er zijn geen nevenbetrekkingen bekend.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

ECLI:NL:CBB:2022:215

Lezen
ECLI:NL:CBB:2022:211

Lezen
ECLI:NL:CBB:2022:204

Lezen
ECLI:NL:CBB:2022:210

Lezen
ECLI:NL:CBB:2022:200

Lezen
ECLI:NL:CBB:2022:185

Lezen
ECLI:NL:CBB:2022:182

Lezen
ECLI:NL:CBB:2022:168

Lezen
ECLI:NL:CBB:2022:160

Lezen
ECLI:NL:CBB:2022:149

Lezen