Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. S. Taalman

Beroepsgegevens

Raadsheer
Gestart op 15-06-2021.

Historische beroepsgegevens

Senior rechter
Van 01-03-2020 tot 14-06-2021.
Rechter
Van 01-04-2013 tot 29-02-2020.
Rechter
Van 01-01-2013 tot 31-03-2013.
Rechter
Van 01-10-2005 tot 31-12-2012.
Gerechtsauditeur
Van 01-10-2004 tot 30-09-2005.
Rechter-plaatsvervanger
Van 22-01-2003 tot 30-09-2005.

Nevenbetrekkingen

Docent
Gestart op 01-11-2019.
Ambassadrice
Gestart op 01-02-2007.

Historische nevenbetrekkingen

Lid Ouderraad
Van 01-09-2014 tot 01-01-2019.
Voorzitter commissie van toezicht
Van 01-06-2015 tot 01-10-2021.
Lid commissie van toezicht
Van 01-02-2009 tot 01-10-2021.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHSHE:2022:1944

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2022:1943

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2022:1779

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2022:1288

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2022:1044

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2022:1036

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2022:928

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2022:930

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2022:932

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2022:929

Lezen