Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. K. van Dijk

Beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Gestart op 01-01-2020.
Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 01-04-2018.

Historische beroepsgegevens

Rechter
Van 01-01-2013 tot 31-12-2019.
Rechter
Van 27-09-2010 tot 31-12-2012.
Rechter-plaatsvervanger
Van 09-06-2008 tot 26-09-2010.
Gerechtsauditeur
Van 27-09-2009 tot 16-08-2010.

Nevenbetrekkingen

Teacher
Gestart op 03-11-2020.
Docent Burgerlijk procesrecht en Insolventierecht
Gestart op 01-01-2019.
Docent Burgerlijk recht
Gestart op 01-10-2017.

Historische nevenbetrekkingen

Lid Medezeggenschapsraad
Van 01-08-2014 tot 15-10-2017.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBNHO:2016:11505

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2017:5075

Lezen
ECLI:NL:RBNHO:2017:773

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2016:12088

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2016:12089

Lezen
ECLI:NL:RBNHO:2016:7461

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2016:5831

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2016:5832

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2016:5833

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2016:5399

Lezen