Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. E.F.G.M. Gelderman

Beroepsgegevens

Er zijn geen beroepsgegevens bekend.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Van 01-10-2020 tot 31-12-2021.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 01-02-2014 tot 30-09-2020.
Raadsheer
Van 01-01-2013 tot 31-01-2014.
Raadsheer
Van 01-04-2005 tot 31-12-2012.
Rechter-plaatsvervanger
Van 07-06-2007 tot 01-01-2011.
Vice-president
Van 01-01-1995 tot 31-03-2005.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 20-01-1994 tot 31-12-2001.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 20-01-1994 tot 31-12-2001.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 20-01-1994 tot 31-12-2001.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 20-01-1994 tot 31-12-2001.
Rechter
Van 23-09-1991 tot 31-12-1994.
Rechterlijk ambtenaar in opleiding
Van 04-03-1974 tot 22-09-1991.
Officier van Justitie
Van 29-01-1982 tot 22-01-1991.
Substituut-officier van Justitie
Van 23-06-1980 tot 28-01-1982.

Nevenbetrekkingen

Bestuurslid
Gestart op 01-01-2015.
Vice-voorzitter
Gestart op 02-01-2014.
Voorzitter
Gestart op 02-01-2014.
Bestuursvoorzitter
Gestart op 17-04-2013.
Voorzitter
Gestart op 01-01-2013.
Voorzitter
Gestart op 01-03-2012.
Voorzitter
Gestart op 15-12-2008.
Lid van de Beroepscommissie SIGV
Gestart op 30-10-2006.
Voorzitter
Gestart op 01-01-1987.
Administrateur
Gestart op 01-01-1986.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHSHE:2018:205

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2018:131

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2017:5307

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2017:2214

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2017:2215

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2017:284

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2017:283

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2016:979

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2016:880

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2016:418

Lezen