Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. A.E.M. Röttgering

Beroepsgegevens

Raadsheer
Gestart op 01-01-2018.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer
Van 01-01-2013 tot 31-12-2017.
Raadsheer
Van 01-04-2010 tot 31-12-2012.

Nevenbetrekkingen

Plaatsvervangend lid
Gestart op 01-04-2021.
Lid Commissie van Beroep
Gestart op 01-01-2015.
Bestuurslid
Gestart op 01-04-2011.

Historische nevenbetrekkingen

Bestuurslid
Van 01-09-2010 tot 01-09-2018.
Directeur
Van 01-04-2010 tot 01-05-2021.

Recente uitspraken

ECLI:NL:HR:2022:760

Lezen
ECLI:NL:HR:2022:707

Lezen
ECLI:NL:HR:2022:682

Lezen
ECLI:NL:HR:2022:626

Lezen
ECLI:NL:HR:2022:565

Lezen
ECLI:NL:HR:2022:566

Lezen
ECLI:NL:HR:2022:507

Lezen
ECLI:NL:HR:2022:470

Lezen
ECLI:NL:HR:2022:467

Lezen
ECLI:NL:HR:2022:468

Lezen