Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr.dr. A. van Hees

Beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Van 06-02-1992 tot 31-12-2012.

Nevenbetrekkingen

Bestuurder
Gestart op 01-01-2007.
Bestuurder
Gestart op 01-01-2006.
Lid van het bestuur
Gestart op 01-01-2006.
Lid van de redactie
Gestart op 01-01-2004.
Lid van de redactie
Gestart op 01-01-2002.
Bestuurder
Gestart op 01-01-1996.

Historische nevenbetrekkingen

Lid
Van 01-01-2007 tot 01-09-2021.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHARL:2018:3360

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:2218

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2017:10734

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2017:8438

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2017:2675

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2017:2410

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2016:803

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2016:140

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2015:6278

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2015:5547

Lezen