Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. P.R. Wery

Beroepsgegevens

Er zijn geen beroepsgegevens bekend.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer
Van 01-01-2013 tot 31-08-2021.
Raadsheer
Van 01-01-2005 tot 31-12-2012.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 27-05-2004 tot 31-12-2004.

Nevenbetrekkingen

Docent
Gestart op 01-10-2014.
Expert / Adviseur
Gestart op 01-05-2014.
Docent
Gestart op 01-02-2014.
Projectbegeleider / docent
Gestart op 01-01-2014.

Historische nevenbetrekkingen

Docent
Van 01-06-2013 tot 01-01-2017.
Docent
Van 01-01-2005 tot 01-01-2017.

Recente uitspraken

ECLI:NL:HR:2021:1388

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:4853

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:4679

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:4678

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2017:11531

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2017:11289

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2017:11029

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2017:9870

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2016:10664

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2017:3681

Lezen