Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. J.J.J. Engel

Beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Gestart op 01-08-2020.

Historische beroepsgegevens

Senior rechter
Van 01-07-2018 tot 31-07-2020.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-01-2013 tot 31-07-2020.
Raadsheer
Van 01-01-2013 tot 30-06-2018.
Raadsheer
Van 01-02-2004 tot 31-12-2012.
Rechter-plaatsvervanger
Van 23-12-2004 tot 31-12-2012.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 21-08-2002 tot 31-01-2004.

Nevenbetrekkingen

Lid Plaatsvervanger
Gestart op 01-09-2012.

Historische nevenbetrekkingen

Penningmeester
Van 01-07-1996 tot 30-06-2018.
Penningmeester (onbezoldigd)
Van 01-01-1996 tot 30-06-2018.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBGEL:2018:1436

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2017:687

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2016:2675

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2016:2625

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2016:2394

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2016:1842

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2015:2990

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2015:2019

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2015:1557

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2014:3815

Lezen