Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. P.E. de Kort

Beroepsgegevens

Lid
Gestart op 01-08-2015.
Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 01-04-2014.

Historische beroepsgegevens

Senior rechter
Van 01-04-2014 tot 31-07-2019.
Rechter
Van 01-01-2013 tot 31-03-2014.
Rechter
Van 01-03-2002 tot 31-12-2012.
Lid
Van 01-08-2006 tot 31-07-2012.
Rechter-plaatsvervanger
Van 04-05-2000 tot 28-02-2002.

Nevenbetrekkingen

Bestuurslid
Gestart op 09-07-1998.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

ECLI:NL:OGEAC:2022:71

Lezen
ECLI:NL:OGEAC:2022:7

Lezen
ECLI:NL:OGEAC:2022:6

Lezen
ECLI:NL:OGEAC:2022:8

Lezen
ECLI:NL:OGEAC:2022:9

Lezen
ECLI:NL:OGEAC:2021:173

Lezen
ECLI:NL:OGEAC:2021:160

Lezen
ECLI:NL:OGEAC:2021:154

Lezen
ECLI:NL:OGEAC:2018:132

Lezen
ECLI:NL:OGEAC:2018:77

Lezen