Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. A. Verweij

Beroepsgegevens

Senior rechter
Gestart op 28-05-2019.
Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 06-12-2016.

Historische beroepsgegevens

Rechter
Van 01-01-2013 tot 27-05-2019.
Rechter
Van 01-09-2004 tot 31-12-2012.
Rechter-plaatsvervanger
Van 28-05-2003 tot 31-08-2004.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 06-12-2016 tot 19-04-2022.

Nevenbetrekkingen

Er zijn geen nevenbetrekkingen bekend.

Historische nevenbetrekkingen

Secretaris Bestuur Verzetsmuseum Zuid- Holland
Van 01-07-2014 tot 01-06-2019.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBROT:2022:634

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2018:5206

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2018:5205

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2018:5202

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2018:5204

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2018:5203

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2018:4262

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2018:4263

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2018:3689

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2018:3688

Lezen