Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. J.M. Reinking

Beroepsgegevens

Senior raadsheer
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Senior raadsheer
Van 01-01-2011 tot 31-12-2012.
Vice-president
Van 01-09-2007 tot 31-12-2010.
Raadsheer
Van 01-03-2000 tot 31-08-2007.
Rechter
Van 06-05-1997 tot 28-02-2000.
Rechter
Van 31-03-1995 tot 05-05-1997.
Gerechtsauditeur
Van 20-02-1995 tot 30-03-1995.
Rechter-plaatsvervanger
Van 15-09-1992 tot 30-03-1995.
Gerechtsauditeur
Van 01-01-1989 tot 14-09-1992.

Nevenbetrekkingen

Lid klachtencommisie COC Nederland
Gestart op 20-04-2020.
Lid van de Commissie van toezicht van de P.I. Haaglanden, locatie Scheveningen, onderdeel PPC
Gestart op 01-09-2017.
Lid van de Commissie van Toezicht Dienst Vervoer en Ondersteuning
Gestart op 01-04-2017.

Historische nevenbetrekkingen

Voorzitter Klachtencommissie
Van 01-09-2007 tot 01-09-2019.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHDHA:2022:666

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2017:4248

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2018:1299

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2018:953

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2018:561

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2017:4020

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2017:2942

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2017:2121

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2015:2833

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2015:1891

Lezen